Nezjišťuj jak balit holky, hledej sám sebe.

08/11/2019

Jak si najít přítelkyni? Jak sbalit holku? Jak se dostat do kalhotek?

Spoustu kluků trápí tyto otázky a tak buď v opojení tzv. modré pilulky oddaně čekají na svou vyvolenou či pod vlivem té červené propadnou pickupu a oné neslavné "hře." Myslí si, že jejich problém je to, že to s holkama "neumí." A ano, je fakt že nedostatek zkušeností tomu příliš nepomáhá, nicméně to není jádro problému.

Fakt je, že to co je činí nepřitažlivými není neznalost nějaké "Game," (do 20. století žádná ani neexistovala, jak si teda poté dívky vybíraly partnery předtím?) ale jejich nevyzrálost a absence vlastní vnitřně motivované cesty, čili individuálního imperativu. To si ale málokdo uvědomí, nikdo k nim nepřijde a neřekne "Vždyť ty vůbec nevíš, co od života chceš, tak jak můžeš čekat že ti nějaká skočí kolem krku?" Maximálně do nich někdo občas rýpne s tím, že by si měli už konečně nějakou najít.

Nicméně dívky přitahují právě vyzrálé osobnosti které ví, co od života chtějí, ne kluci, kteří před ním utíkají a snaží se dostat k holkám zkratkou v podobě "hry," ono to může zafungovat, ale nevydrží to dlouho. Proto je třeba řešit příčinu problému, ne jeho příznaky a tedy změnit otázku z "Jak sbalit holku?" na "Jak najít sám sebe?"

Může  být těžké takhle své uvažování předělat, člověk má nutkavý nepříjemný pocit, že to nezabere, že se tím přestane na dívky zaměřovat a tak žádné nepřijdou. Proto je důležité získat perspektivu a uvědomit si, jak to celé s holkama vlastně souvisí.

Díky tomu že najdete vlastní životní směr, tak vaše tělo začne vylučovat ty správné "reward chemicals" a ta spokojenost  z vás bude cítit - zaplníte to prázdné místo v sobě, tedy na něj nebudete potřebovat onu dívku (a ženy nesnášejí když je na nich někdo závsilý). Navíc přesměrujete svoji pozornost z vašeho domnělého nedostatku sexu či přítelkyň (nad kterým se zamyslete, opravdu vám to tak vadí, nebo jde jen o to, co si myslí okolí?) na vlastní zájem, tím opadne i neustálé přemýšlení a kontrolování toho, jak na tom zrovna s holkama jste. A přesně tohle přemítání vás znervózňuje a dále vám vaše potenciální úspěchy kazí.

A co díky oné neslavné "The Red Pill" víme je to, že holky přitahují spokojení chlapi, takže můžete  být v klidu - když se stáváte šťastným, zároveň to potenciálně řeší váš problém s dívkama. Dokonce na více polích, protože i když zrovna delší dobu o žádnou nezavadíte, budete alespoň spokojení a nebudete to tolik řešit.

U toho všeho je samozřejmě potřeba budovat další vnitřně motivované věci jako je zdravý seberespekt, zájem o ostatní, sebevědomí, vlastní sexualitu atd... Bude potřeba spousta sebepozorování, introspekce a povznášení se. Samozřejmě, praktické zkušenosti s dívkami jsou také důležité, ale v těch se koneckonců jen zrcadlí vaše vnitřní nastavení.

Neznamená to, že člověk nemá za holkama chodit či je vyhledávat, ale musí tak činit z úplně jiné pozice a nedávat jim v životě kompenzační či validační roli.